Charakteristika koncertů - Irena Budweiserová&Agentura

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jaký koncert objednat?

Celoroční koncert / výjimkou Vánoční čas / koncert je vhodný pro divadla, koncertní sály, kulturní domy či venkovní prostory apod. Návštěvníci koncertu mohou slyšet v Irenině podání spirituály, gospely, blues, převzaté písničky a také vlastní tvorbu. Dle charakteru akce je koncert buďto ozvučen, či provozován akusticky, bez aparatury.

Koncert v sakrálních prostorách spirituály, gospely v anglickém jazyce, respektive s českými texty vhodnými právě pro tato místa /např.Hold On, True Relligion aj. / Irena se dlouhou dobu věnuje duchovním písním „Černé“ Ameriky. Spirituálům a gospelům. Patří k naprosté špičce v interpretaci této hudby u nás.

Koncert v čase svátečním - od Adventu do Tří králů, adventní a Vánoční spirituály a gospely zazní s českými či původními anglickými texty / namátkou: Poor Little Jesus, Go Tell it On The Mountains, Mary Had A Baby /, na koncertu ale uslyšíte i jiné Vánoční písně, a to ze staré Francie, Anglie, Španělska i naší provenience. Většina Vánočních písní se nachází na CD, O Vánocích zpívám.

Komorní koncerty v menších prostorách, při vernisážích, pro KPH apod. Je možné domluvit Irenin koncert za doprovodu jednoho či dvou hudebníků, v případě vernisáže může Irena účinkovat i sama. Samozřejmě opět jsou na programu spirituály, gospely, blues a vlastní tvorba. Takový koncert je finančně méně nákladný a jeho celková dramaturgie se odvíjí od charakteru akce.

Koncerty je možné uskutečnit ve vhodných prostorách akusticky, nebo můžeme použít zvukovou aparaturu pořadatele,
popřípadě koncert ozvučit naší aparaturou. Vše je otázkou dohody mezi manažerem souboru a pořadatelem.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky